Ankara’dan Beypazarı Abant Gölcük Turu

Gidiş – Dönüş Ulaşım + Beypazarında Yöresel Zengin Kahvaltı + Abant’ta mangal öğle yemeği + Milli Parklar giriş ücretleri + Araç içi ikramlar + Rehberlik Dahil 120 TL

* Öğle yemeği içeriği: Mangalda ekmek arası sucuk, köfte, tavuk + içecek + çay ikramı

Herşey Dahil Sadece 120 TL

Bilgi & Rezervasyon
Tel: 0312 418 22 03       Gsm: 0553 329 53 53
Acente: Atatürk Bulvarı Sanlı iş hanı 105 / 215 Kızılay /Ankara

Hareket Saati ve Yerleri:
07:15 – Kızılay Gama İş Merkezi Önü
07:25 – Armada Avm Önü
07:45 – Optimum Avm Önü

SADECE 120 TL

Bilgi ve Rezervasyon:
Tel: 0312 418 22 03       Gsm: 0553 329 53 53
Acente: Atatürk Bulvarı Sanlı İş Hanı 105 / 215 Kızılay /Ankara

Günübirlik Beypazarı Abant Gölcük Turu Programı:

Tur günü sabah 07:20 ilk durak olmak üzere belirlediğimiz noktalarda buluştuktan sonra Beypazarına doğru yola çıkıyoruz. Araç içi ikramlarımız ile yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 1-1,5 saatlik yolculuğumuzdan sonra Beypazarında restoranımıza varmış olacağız. Restoranda bizim için hazırlanmış masalarda Beypazarı Yöresel kahvaltımızı alıyoruz ve kahvaltı sonrasında kısa bir Beypazarı Turu yapıyoruz. Beypazarı gezimizi gerçekleştirdikten sonra tur aracımıza binip Abant‘a doğru hareket ediyoruz.

Abant, bolu il sınırlarında bulunmakta olup dört mevsimde ayrı güzellikte, tertemiz havası ile doğa harikası, bozulmamış güzelliğiyle büyük şehirlerin karmaşasından uzaklaşabileceğiniz, mis havayı soluklayabileceğiniz cennetten bir köşe. Abant’ta dağ havasıyla doğal güzellikleri bünyesinde barından göl çevresinde yürüyüş yapabilir, faytonla gezebilir ya da ata binebilir veya ATV ile göl kenarında yolculuk yapabilir, doğal köy ürünlerinin satıldığı pazardan alışveriş yapabilirsiniz. Abant Tabiat Parkı Ziyaretçi Evinde göl etrafında yaşayan hayvanların doldurulmuş hallerini ve klasik Bolu evi mimarisini görebilirsiniz.

Abant‘ta geçireceğimiz serbest zamanın ardından göl kenarından mangalda öğle yemeğimizi alıyoruz. ( Tavuk veya köfte veya sucuk ekmek, içecek ve semaverde çay keyfi ) Yemeğimizi yeyip karnımızı doyurduktan sonra Abant‘tan ayrılıp şirin görüntüsüyle doğasıyla kartpostallık karelere konu olan, muhteşem maç ormanlarının ortasında yer alan oksijeni bol Gölcük Milli Parkına geçiyoruz. Gölcük’te göl etrafında bitmesini istemeyeceğiniz yürüyüş yapabilir, ömür boyu saklamak isteyeceğiniz fotoğraflar çekebilir veya etrafta bulunan cafeler de oturarak vakit geçirebilirsiniz. Gölcük Gölü manzarası eşliğinde bir şeyler içip dinlenebilir ve sevdiklerinize veya kendinize Gölcük hatırası hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Tüm bunların ardından tatlı bir yorgunlukla Beypazarı Abant Gölcük Turumuzu bitiriyor ve saat 17:00-17:30 gibi Ankara’ya hareket ediyoruz. Araç içi ikramlarla devam edecek yolculuğumuz sonrasında yol durumuna bağlı olmakla beraber tahminen 20:00 – 20:30 civarlarından Ankara’ya varıyoruz.

Ücrete Dahil Olanlar:
– Tur Araçlarıyla Ulaşım
– Beypazarı zengin yöresel kahvaltı
– Beypazarı gezisi
– Öğle Yemeği ( Mangal + İçecek + çay )
– Abant Milli Park Gezisi
– Gölcük Milli Park Gezisi
– Abant & Gölcük Milli Park Girişleri
– Araç içerisindeki ikramlar
– Rehberlik
– Acente Refakat

Ücrete Dahil Olmayanlar

  • Kişisel Harcamalar